Kolęda 28 grudnia 2015r do 26.01.2016r
Dodane przez admin dnia 02-01-2016
Kliknij aby wyświetlić tabelę wizyty duszpasterskiej

Rozszerzona zawartość newsa

data

dzień

godzina

Miejscowość, ulica

Ilość księży

28 grudnia

poniedziałek

od 9.00

Kolonia Wyżnica, ul. Nadstawna

4

29 grudnia

wtorek

od 9.00

Suchynia, ul. Suchyńska, Filaretów, Nadrzeczna, Prusa, Żytnia, Bojanowska, Batalionów Chłopskich, Podmiejska

4

30 grudnia

środa

od 9.00

Spławy I, Spławy II, Kowalin

4

31 grudnia

czwartek

od 9.00

Podlesie, ul. Podleska i przyległe ulice

4

2 stycznia

sobota

od 9.00

domy przy ul. Struga, ul. Janowskiej, ul. Modrzewiowa, bloki przy mleczarni, ul. Stróża

4

4 stycznia

poniedziałek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Lubelskiej

domy przy ul. Oboźnej i ul. Zgoda

blok przy Alei Tysiąclecia 3a

2

1

1

5 stycznia

wtorek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

Pasieka i Widerlika

domki jednorodzinne przy Alei Tysiąclecia i ul. Ostrowieckiej

blok przy Alei Tysiąclecia 7

2

1

1

7 stycznia

czwartek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Zaklikowska i Rzeczycka

domy przy ul. Krzywej, Szewskiej, Skośnej, Śliskiej, Stromej, Miłej

bloki przy PKO na ul. Lubelskiej 51,53,55

2

1

1

8 stycznia

piątek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Cegielniana, Głęboka, Ostrowiecka, Młyńska

ul. Olejna, Bożniczna, Bracka, Bagno, Wałowa

blok przy ul. Osterwy 1

2

1

1

9 stycznia

sobota

od 9.00

od 9.00

Lasy, ul. Wrzosowa, Jodłowa, Bukowa

blok przy ul. Osterwy 3

3

1

11 stycznia

poniedziałek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Urzędowskiej

Plac Wolności, mieszkania za bankiem PKO przy ul. Kościuszki i domy przy ul. Kościuszki

blok przy ul. Osterwy 4

2

1

1

12 stycznia

wtorek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

domy przy ul. Jagiellońskiej i ul. Parkowej

domy przy ul. Polnej, Mleczarskiej, Pułaskiego, Ceramicznej

blok przy ul. Osterwy 6

2

1

1

13 stycznia

środa

od 9.00

od 9.00

od 16.00

od 16.00

Piłsudskiego

ul. Strażacka

ul. Kwiatkowicka

ul. Przemysłowa

1

1

1

1

14 stycznia

czwartek

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Wąska, Szkolna, Łąkowa, Wierzbowa, Rycerska, Ogrodowa

ul. Jasna i ul. M. Dąbrowskiej

domki przy ul. Koszarowej oraz blok przy ul. Koszarowej 6

1

1

2

15 stycznia

piątek

od 9.00

od 9.00

od 9.00

od 16.00

ul. Podwalna, Krakowska, Wesoła, Niecała i ul. Grodzka

domy przy ul. Armii Krajowej i internat za LO

Mikulin

blok przy ul. Kochanowskiego 1 i 1A

1

1

1

16 stycznia

sobota

od 9.00

od 9.00

Słodków Pierwszy

ul. Narutowicza, Krańcowa, Rybna i Mostowa

3

1

18 stycznia

poniedziałek

Od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 14

4

19 stycznia

wtorek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 12

blok przy ul. Koszarowej 10

2

2

20 stycznia

środa

od 16.00

blok przy ul. Koszarowej 8

blok przy ul. Koszarowej 8a

2

2

21 stycznia

czwartek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Kochanowskiego 3

blok przy ul. Kochanowskiego 5

2

2

22 stycznia

piątek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Spółdzielczej 4

blok przy ul. Spółdzielczej 6

2

2

23 stycznia

sobota

od 9.00

od 9.00

od 9.00

blok przy ul. Spółdzielczej 8

bloki przy ul. Sądowej 4

bloki przy ul. Sądowej 6 i 8

2

1

1

25 stycznia

poniedziałek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Lubelskiej 77

blok przy ul. Lubelskiej 75

2

2

26 stycznia

wtorek

od 16.00

od 16.00

blok przy ul. Lubelskiej 73

bloki przy ul. Lubelskiej 71 i 71A

2

2

27 stycznia

środa

od 16.00

kolęda - na indywidualne zgłoszenia